Co oferujemy

SunaCare GmbH wyznaczyła sobie następujący cel: chcemy zaoferować osobom wymagającym opieki godne życie w swoim własnym domu. Dlatego szukamy zaangażowanych i odpowiedzialnych opiekunów i opiekunki osób starszych.

Chcemy stworzyć takie warunki, w których uwzględnione będą życzenia i oczekiwania osób wymagających pomocy. Dzięki temu odciążymy również psychicznie i fizycznie rodziny seniorów.

Young care taker

Zalety

Jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć nas w naszej misji, odwdzięczymy się ciekawymi zleceniami oraz warunkami współpracy, które są oparte na lojalności, solidności oraz partnerstwie. Bez różnicy czy chodzi o założenie działalności gospodarczej, wybór zlecenia dopasowanego do Państwa doświadczenia i życzeń, zorganizowanie bezpłatnego transportu we obie strony, pierwsze dni w domu podopiecznego, wzór rachunku czy planowanie kolejnego zlecenia na terenie Niemiec – na każdym etapie mogą Państwo liczyć na naszą kompetentną pomoc.

Korzyści ze współpracy z nami:

  • Wprowadzenie do naszej bazy danych z pełną ochroną Państwa danych osobowych
  • Pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z założeniem działalności gospodarczej oraz rejestracją Numeru identyfikacji podatkowej
  • Możliwość nabycia pakietu ubezpieczeniowego z ubezpieczeniem zdrowotnym oraz ubezpieczeniem zawodowym od odpowiedzialności cywilnej
  • Przygotowanie wzorów umowy
  • Pomoc przy wystawianiu rachunków
  • Wsparcie oraz pomoc nie tylko podczas trwania opieki nad seniorami, ale również przed i po zakończeniu zlecenia (np. organizacja bezpłatnego transportu w obie strony, nowe oferty)
  • Konsultacje w zakresie podnoszenia kwalifikacji, aby otrzymywać zlecenia atrakcyjniejsze finansowo

Wypełnij formularz i otrzymaj dopasowaną ofertę.