Koordynatorzy

SunaCare należy do najważniejszych pośredników usług w zakresie opieki 24 godziny na dobę we własnym domu. Od początku istnienia naszej firmy ważna jest dla nas kwestia zaufania w stosunku do naszych klientów, partnerów, opiekunów i opiekunek. Chcemy, aby zarówno osoby wymagające opieki jak i ich opiekunowie byli zadowoleni z oferowanych warunków umowy.

Kontakt_4461577_XS

Dlatego nie tylko przekazujemy Państwu oferty, ale również doradzamy i pomagamy podczas wykonywania zlecenia w Niemczech. Aby zapewnić jak najlepszą komunikację, mają Państwo do dyspozycji polskojęzycznych koordynatorów. Dzięki regularnie przeprowadzanym rozmowom opiekunki i opiekunowie mają możliwość informowania nas na bieżąco o sytuacji na miejscu zlecenia. W przypadku problemów natychmiast interweniujemy albo, jeśli będzie to konieczne, zorganizujemy zmianę personelu. Pomagamy także w przeprowadzeniu wszystkich formalności. Oczywiście zajmiemy się również wyszukiwaniem kolejnych pasujących zleceń dla Państwa.

Nasz zespół to doświadczeniu specjaliści w dziedzinie opieki geriatrycznej, marketingu, obsługi klienta oraz zarządzania na międzynarodowym rynku. Wspólnie przyświeca nam jeden cel: stworzenie takich warunków, w których koncentrujemy się na życzeniach osoby wymagającej pomocy, jej opiekunki lub opiekuna i odciążenie tym samym rodziny. Dlatego zarówno nasi klienci jak i opiekunki oraz opiekunowie osób starszych mają do dyspozycji specjalny numer telefonu, na który mogą dzwonić w nagłych przypadkach. Możemy zagwarantować, iż w przypadku wystąpienia problemów otrzymają Państwo niezwłocznie pomoc od naszych polskich koordynatorów.

baza danych SunaCare

We wszystkich pytaniach dotyczących umowy z rodziną, samego zlecenia w Niemczech oraz obowiązujących zasad prawnych udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi korzystając z naszego bogatego doświadczenia. Jeśli wystąpią problemy na miejscu zlecenia, niezwłocznie Państwu pomożemy. Naszym celem jest poprawa życia osób wymagających opieki oraz ich rodzin. Dlatego bardzo ważna jest dla nas harmonia pomiędzy Państwem a osobą, która wymaga pomocy. Zależy nam na tym, aby opieka nad starszą osobą była dla Państwa jak najbardziej przyjemna a seniorzy mogli godnie spędzić jesień życia.

Wypełnij formularz i otrzymaj dopasowaną ofertę.