Wymagania

Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 2011 roku przyświeca nam jeden cel: chcemy umożliwić osobom wymagającym opieki lepsze życie oraz odciążyć psychicznie i fizyczne ich najbliższych. Oferujemy nie tylko opiekę 24 godziny we własnym domu, ale również usługi pomocy domowej, które ułatwią wielu rodzinom życie codzienne. Dlatego szukamy odpowiedzialnych i zaangażowanych opiekunów i opiekunki, którym oferujemy atrakcyjne zarobki, warunki współpracy, wsparcie i pomoc koordynatorów oraz przyszłościową perspektywę zawodową.

spend time with seniors

Podstawą sukcesu w osiągnięciu naszej misji są opiekunki i opiekunowie, którzy profesjonalnie oraz z pasją wykonują swoją pracę. Ważne jest przy tym, aby nasza współpraca opierała się nie tylko na zaufaniu i rzetelności, ale również odpowiadała obowiązującym normom prawnym. Usługi świadczone w opiece w Niemczech są objęte ścisłą regulacją prawną, której należy przestrzegać. Jeśli zdecydują się Państwo rozpocząć działalność gospodarczą w Niemczech i otrzymywać od nas zlecenia, powinni się Państwo dokładnie zapoznać z oferowanymi przez nas warunkami współpracy oraz naszymi wymaganiami. Poniżej znajdą Państwo informacje o przebiegu całego procesu rekrutacyjnego.

Pierwszy krok to wypełnienie naszego formularza rekrutacyjnego. Na jego podstawie wprowadzimy otrzymane informacje do bazy danych SunaCare. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo danych, to możemy zapewnić, że otrzymane dane zostaną przetworzone tylko i wyłącznie w celu dopasowania odpowiedniej oferty oraz sporządzenia umowy o realizację usługi w Niemczech. W żadnym wypadku nie udostępnimy danych osobom trzecim. Jeśli zdecydują się Państwo zakończyć współpracę z SunaCare, niezwłocznie usuniemy z naszej bazy danych wszystkie informacje dotyczące Państwa.

Po otrzymaniu danych z formularza, skontaktuje się z Państwem telefonicznie albo e-mailowo jeden z naszych polskojęzycznych koordynatorów, aby omówić z Państwem dalsze działanie. Podczas rozmowy omówione zostaną także wszystkie pytania dotyczące naszej współpracy, doradzimy Państwu również w sprawie rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Jeżeli nie mają Państwo otwartej działalności w Niemczech, zapewnimy pomoc w całym procesie. Rejestracji w niemieckim urzędzie dokona współpracujące z nami biuro rachunkowe, które przejmie poza tym prowadzenie księgowości, korespondencje administracyjną z urzędami oraz wszelkie sprawy związane z rachunkami wystawianymi rodzinom. Naturalnie mają Państwo w biurze rachunkowym również do dyspozycji osobę mówiącą po polsku. Za te usługi należy uiścić jednorazową opłatę w wysokości 200 euro, a następnie 50 euro miesięcznie. Opłaty zostaną odliczone bezpośrednio od wynagrodzenia, nie muszą więc Państwo dokonywać żadnych płatności przed otrzymaniem zlecenia.

Po zakończeniu wszystkich formalności związanych z rejestracją działalności gospodarczej, przedstawimy dopasowane do Państwa umiejętności i doświadczenia oferty. Zlecenia są oczywiście dobierane również na podstawie Państwa życzeń i oczekiwań wyrażonych w formularzu rekrutacyjnym albo podczas rozmowy z koordynatorem. Po decyzji zleceniodawcy o skorzystaniu z Państwa usług sporządzimy odpowiednią umowę, którą tylko należy podpisać. Następnie zajmiemy się zorganizowaniem bezpłatnego przyjazdu na miejsce zlecenia, Państwo muszą jedynie poinformować nas o preferowanym czasie wyjazdu.

Po rozpoczęciu opieki w domu osoby wymagającej pomocy pozostajemy w dalszym ciągu do Państwa dyspozycji. Mogą się Państwo do nas zwracać nie tylko podczas naszych regularnych godzinach pracy, ale w nagłych przypadkach również poza nimi oraz w weekendy. W ten sposób zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Oczywiście skontaktuje się z Państwem nasz polskojęzyczny koordynator. Mogą Państwo na nas polegać!

Nasza oferta w skrócie:

  • Wprowadzenie do naszej bazy danych z zachowaniem wszystkich przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Porady dotyczące działalności gospodarczej
  • Całkowite przejęcie przez nas wszystkich formalności związanych z rejestracją działalności i prowadzeniem księgowości, również jej zamknięcie po zakończeniu współpracy z SunaCare
  • Przedstawienie różnych ofert dopasowanych do kwalifikacji i życzeń
  • Organizacja bezpłatnego przyjazdu i odjazdu
  • Pomoc i wsparcie koordynatorów nie tylko w trakcie zlecenia w Niemczech
  • Konsultacje w zakresie podnoszenia kwalifikacji, aby otrzymywać zlecenia atrakcyjniejsze finansowo
 

Wypełnij formularz i otrzymaj dopasowaną ofertę.